Kontaktujte nás

ARGOS ELEKTRO a.s.

Sídlo: Praha 10, Tiskařská 257/10, Malešice, 108 00
Centrální sklad: Ostrava-Přívoz, Na Náhonu 1165/17, 702 00

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 22394

+420 800 33 33 80 - infolinka - centrální sklad

IČ: 25387952

DIČ : CZ699000797  

ID datové schránky : 473cvwu

banka: Česká spořitelna  swift: GIBACZPX

EUR účet: 1708843243/0800
IBAN: CZ09 0800 0000 0017 0884 3243 

CZK účet: 1841719399/0800
IBAN: CZ56 0800 0000 0018 4171 9399

banka: ČSOB swift: CEKOCZPP

CZK účet: 117867433/0300
IBAN: CZ74 0300 0000 0001 1786 7433

Naše pobočky

Ostrava - centrální sklad

Na Náhonu 1165/17
702 00 Ostrava-Přívoz
tel: -


Infolinka: 800 33 33 80

GPS:
49°51'39.387"N, 18°16'6.332"E - Mapa

Otevírací doba:

Po-Pá 6:00 – 15:30

Vedení společnosti

Ing. Milan Srb ředitel společnosti srb@argos.cz .
Ing. Petr Melecký finanční ředitel melecky@argos.cz +420724075385
Ing. Roman Krymlák ředitel nákupu a marketingu krymlak@argos.cz +420602502951
Ing. Daniel Makara obchodní ředitel
ředitel pro Moravskoslezský kraj
makara@argos.cz +420702057904
Ing. Martin Pačka ekonom skladů
vedoucí pobočky Ostrava
packa@argos.cz +420727909142

Kontaktní osoby

Lucie Šrámková vedoucí logistiky sramkova@argos.cz +420724173668
Ing. Roman Šalman produktový manažer - kabely salman@argos.cz +420602232398
Miroslav Niedermeier produktový manažer - kabely niedermeier@argos.cz +420606725357
Lukáš Hanzel produktový manažer - kabely hanzel@argos.cz +420602208172
Ing. Zbyněk Polcar produktový manažer - kabely polcar@argos.cz +420724255767
Zdeněk Komárek produktový manažer - světelná technika komarek@argos.cz +420602366826
Tomáš Koželuh produktový manažer - instalační přístroje,
rozvaděčová technika, výroba rozvaděčů
kozeluh@argos.cz +420724935865
Lukáš Krpec produktový manažer - instalační přístroje,
plastové kabelové trasy
krpec@argos.cz +420725486187
Pavlína Štěpánová produktový manažer - elektroinstalační materiál stepanova@argos.cz +420606714354
Zdeněk Beneš produktový manažer, segment energetika benes@argos.cz +420602580502
Zbyněk Kuchař produktový manažer kuchar@argos.cz +420702178963
Josef Holub produktový manažer, slaboproud holub@argos.cz +420725963194
Ing. Milan Lichý světelný technik lichy@argos.cz +420606081682
Ing. Jiří Poláček obchodní zástupce polacek@argos.cz +420725725717
Martin Kuptik obchodní zástupce kuptik@argos.cz +420601090795
Lenka Janošová (Blahutová) obchodní zástupce janosova@argos.cz +420727822994
Milan Jati obchodní zástupce jati@argos.cz +420702036071
Martin Klemens obchodní zástupce klemens@argos.cz +420601563606
Matěj Heczko obchodní referent heczkomatej@argos.cz +420702249743
Miroslav Gacek manažer pro klíčové zákazníky gacek@argos.cz +420722185166
Petra Sťahelová referent stahelova@argos.cz +420728376566
Šárka Halatová referent halatova@argos.cz +420725053644
Kateřina Pardubická nabídky, administrace pardubicka@argos.cz +420724335507
Matěj Vošvrda nabídky, administrace vosvrda@argos.cz +420800333380
Eva Sliwková fakturace sliwkova@argos.cz
Jiřina Pitříková fakturace pitrikova@argos.cz +420607001556
Natálie Ptáková odbyt, fakturace ptakova@argos.cz +420702267798
Veronika Sukáčová odbyt, fakturace sukacova@argos.cz +420702267798
Jana Piskalová fakturace, obchod-drobný materiál piskalova@argos.cz +420702267624
Ivana Ullspergerová evidence vratných obalů ullspergerova@argos.cz +420702267950

Kontaktujte nás