Kontaktujte nás

ARGOS ELEKTRO a.s.

Sídlo: Praha 10, Tiskařská 257/10, Malešice, 108 00
Centrální sklad: Ostrava-Přívoz, Na Náhonu 1165/17, 702 00

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 22394
GLN: 8593085000888

+420 800 33 33 80 - zákaznické centrum a centrální sklad

argos@argos.cz

faktury@argos.cz  - přijaté faktury za zboží

faktury2@argos.cz - přijaté faktury za služby / režie

dobropisy5@argos.cz - opravné daňové doklady
dana.hradilova@argos.cz - zápočty, upomínky, osobní komunikace ohledně přijatých faktur

IČ: 25387952

DIČ : CZ699000797  

ID datové schránky : 473cvwu

banka: Česká spořitelna  swift: GIBACZPX

EUR účet: 1708843243/0800
IBAN: CZ09 0800 0000 0017 0884 3243 

CZK účet: 1841719399/0800
IBAN: CZ56 0800 0000 0018 4171 9399

banka: ČSOB swift: CEKOCZPP

CZK účet: 117867433/0300
IBAN: CZ74 0300 0000 0001 1786 7433

Naše pobočky

Ostrava - centrální sklad

Na Náhonu 1165/17
702 00 Ostrava-Přívoz
tel: -


Infolinka: 800 33 33 80

GPS:
49°51'39.387"N, 18°16'6.332"E - Mapa

Otevírací doba:

Po-Pá 6:00 – 15:30

Vedení společnosti

Ing. Milan Srb ředitel společnosti milan.srb@argos.cz .
Ing. Petr Melecký finanční ředitel petr.melecky@argos.cz +420724075385
Ing. Roman Krymlák ředitel nákupu a marketingu roman.krymlak@argos.cz +420602502951
Ing. Daniel Makara obchodní ředitel
ředitel pro Moravskoslezský kraj
daniel.makara@argos.cz +420702057904
Ing. Martin Pačka ekonom skladů
vedoucí pobočky Ostrava
martin.packa@argos.cz +420727909142

Kontaktní osoby

Tereza Kubová vedoucí odbytu tereza.kubova@argos.cz +420733168309
Lucie Šrámková vedoucí logistiky lucie.sramkova@argos.cz +420724173668
Ing. Roman Šalman produktový manažer - kabely roman.salman@argos.cz +420602232398
Matěj Vošvrda produktový manažer - kabely matej.vosvrda@argos.cz +420602736794
Lukáš Hanzel produktový manažer - kabely lukas.hanzel@argos.cz +420602208172
Kristýna Alli asistentka PM / kabely kristyna.alli@argos.cz +420702277882
Zdeněk Komárek produktový manažer - světelná technika zdenek.komarek@argos.cz +420602366826
Tomáš Koželuh produktový manažer - instalační přístroje,
rozvaděčová technika, výroba rozvaděčů
tomas.kozeluh@argos.cz +420724935865
Lukáš Krpec produktový manažer - instalační přístroje,
kabelové trasy, nosné systémy
lukas.krpec@argos.cz +420725486187
Pavlína Štěpánová produktový manažer - elektroinstalační materiál pavlina.stepanova@argos.cz +420606714354
Zdeněk Beneš produktový manažer, segment energetika zdenek.benes@argos.cz +420602580502
Zbyněk Kuchař produktový manažer zbynek.kuchar@argos.cz +420702178963
Josef Holub produktový manažer, slaboproud josef.holub@argos.cz +420725963194
Ing. Milan Lichý produktový manažer, svítidla, zdroje milan.lichy@argos.cz +420606081682
Ing. Petr Běčák světelný technik petr.becak@argos.cz -
Michal Šťastný světelný technik michal.stastny@argos.cz -
Ing. Jiří Poláček obchodní zástupce jiri.polacek@argos.cz +420725725717
Martin Kuptik obchodní zástupce martin.kuptik@argos.cz +420601090795
Lenka Janošová obchodní zástupce lenka.janosova@argos.cz +420727822994
Milan Jati obchodní zástupce milan.jati@argos.cz +420702036071
Martin Klemens obchodní zástupce martin.klemens@argos.cz +420601563606
Matěj Heczko obchodní referent matej.heczko@argos.cz +420702249743
Miroslav Gacek manažer pro klíčové zákazníky miroslav.gacek@argos.cz +420722185166
Petra Sťahelová asistentka petra.stahelova@argos.cz +420728376566
Veronika Prorokova asistentka veronika.prorokova@argos.cz +420724505131
Hana Barabášová asistentka hana.barabasova@argos.cz +420606725357
Klára Dvorská asistentka klara.dvorska@argos.cz +420702288110
Šárka Halatová referent sarka.halatova@argos.cz +420725053644
Kateřina Pardubická nabídky, administrace katerina.pardubicka@argos.cz +420724335507
Milan Halaška nabídky, administrace milan.halaska@argos.cz +420800333380
Jiřina Pitříková fakturace jirina.pitrikova@argos.cz +420607001556
Natálie Ptáková odbyt, fakturace natalie.ptakova@argos.cz +420702267798
Denisa Rusnáková odbyt, fakturace denisa.rusnakova@argos.cz +420702267798
Jana Piskalová fakturace, obchod-drobný materiál jana.piskalova@argos.cz +420702267624

Kontaktujte nás