Kontaktujte nás

ARGOS ELEKTRO a.s.

Sídlo: Praha 10, Tiskařská 257/10, Malešice, 108 00
Centrální sklad: Ostrava-Přívoz, Na Náhonu 1165/17, 702 00

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 22394

+420 800 33 33 80 - infolinka - centrální sklad

IČ: 25387952

DIČ : CZ699000797  

ID datové schránky : 473cvwu

banka: Česká spořitelna  swift: GIBACZPX

EUR účet: 1708843243/0800
IBAN: CZ09 0800 0000 0017 0884 3243 

CZK účet: 1841719399/0800
IBAN: CZ56 0800 0000 0018 4171 9399

banka: ČSOB swift: CEKOCZPP

CZK účet: 117867433/0300
IBAN: CZ74 0300 0000 0001 1786 7433

Naše pobočky

Ostrava - centrální sklad

Na Náhonu 1165/17
702 00 Ostrava-Přívoz
tel: 596 133 728
fax: 596 134 562

Infolinka: 800 33 33 80

GPS:
49°51'39.387"N, 18°16'6.332"E - Mapa

Otevírací doba:

Po-Pá 6:00 – 15:30

Vedení společnosti

Libor Nardelli ředitel společnosti nardelli@argos.cz .
Ing. Petr Melecký finanční ředitel melecky@argos.cz +420724075385
Ing. Roman Krymlák ředitel nákupu a marketingu
produktový manažer pro KOVOBLESK, GPH, KLAUKE
krymlak@argos.cz +420602502951
Ing. Daniel Makara obchodní ředitel
ředitel pro Moravskoslezský kraj
makara@argos.cz +420702057904
Ing. Martin Pačka ekonom skladů
vedoucí pobočky Ostrava
packa@argos.cz +420727909142

Kontaktní osoby

Lucie Šrámková vedoucí logistiky sramkova@argos.cz +420725963194
Ing. Roman Šalman produktový manažer - kabely salman@argos.cz +420602232398
Miroslav Niedermeier produktový manažer - kabely niedermeier@argos.cz +420606725357
Lukáš Hanzel produktový manažer - kabely hanzel@argos.cz +420602208172
Ing. Zbyněk Polcar produktový manažer - kabely polcar@argos.cz +420724255767
Ivo Dittrich produktový manažer - světelná technika dittrich@argos.cz +420602736794
Zdeněk Komárek produktový manažer - světelná technika komarek@argos.cz +420602366826
Tomáš Koželuh produktový manažer - instalační přístroje,
rozvaděčová technika, výroba rozvaděčů
kozeluh@argos.cz +420724935865
Lukáš Krpec produktový manažer - instalační přístroje,
plastové kabelové trasy
krpec@argos.cz +420725486187
Pavlína Štěpánová produktový manažer - elektroinstalační materiál stepanova@argos.cz +420606714354
Lubomír Mazur produktový manažer - kabelové trasy,
komunikační systémy
mazur@argos.cz +420602736793
Jan Nevřela produktový manažer - OBO Bettermann nevrela@argos.cz +420606700676
René Kapinos produktový manažer - drobný materiál kapinos@argos.cz +420606602894
Zdeněk Beneš produktový manažer, segment energetika benes@argos.cz +420602580502
Zbyněk Kuchař produktový manažer, Vn,Energetika kuchar@argos.cz +420702178963
Ing. Milan Lichý světelný technik lichy@argos.cz +420606081682
Ing. Jiří Poláček obchodní zástupce polacek@argos.cz +420725725717
Martin Kuptik obchodní zástupce kuptik@argos.cz +420601090795
Lenka Janošová (Blahutová) obchodní zástupce janosova@argos.cz +420727822994
Milan Jati obchodní zástupce jati@argos.cz +420702036071
Martin Klemens obchodní zástupce klemens@argos.cz +420601563606
Martin Svoboda obchodní zástupce svoboda@argos.cz +420607001556
Miroslav Gacek manažer pro klíčové zákazníky gacek@argos.cz +420722185166
Ladislava Nadkanská příjem zboží nadkanska@argos.cz +420596475084
Petra Sťahelová referent stahelova@argos.cz +420596475080, +420728376566
Šárka Halatová referent halatova@argos.cz +420725053644
Kateřina Pardubická nabídky, administrace pardubicka@argos.cz +420724335507
Matěj Heczko nabídky, administrace heczkomatej@argos.cz +420800333380
Eva Sliwková fakturace sliwkova@argos.cz +420596475073
Jiřina Pitříková fakturace pitrikova@argos.cz +420596475070
Natálie Ptáková odbyt, fakturace ptakova@argos.cz +420596475091
Veronika Sukáčová odbyt, fakturace sukacova@argos.cz +420596475091
Jana Piskalová fakturace, obchod-drobný materiál piskalova@argos.cz +420596475094
Ivana Ullspergerová evidence vratných obalů ullspergerova@argos.cz +420596475077
Michal Schlossarek administrátor IT
správa IS myWAC
schlossarek@argos.cz +420601395553
Ing. Marek Smolka administrátor IT
správa HW/SW
smolka@argos.cz +420725561743

Kontaktujte nás